NASZA FIRMA

Glazura Ekspert - Salon Łazienek prowadzona jest przez firmę Ekspert s.c. z Nowego Sącza, która od 2006 r. zajmuje się sprzedażą materiałów wykończeniowych. Początkiem działalności firmy było otwarcie w kwietniu 2006 roku sklepu z materiałami wykończeniowymi pod marką DDD Dobre Dla Domu z bogatym asortymentem paneli podłogowych , podłóg drewnianych i drzwi.

W 2010 firma poszerzyła oferowany asortyment o artykuły wyposażenia łazienek otwierając profesionalny Salon Łazienek. Co obecnie daje łącznie powierzchnię 1200 mkw powierzchni handlowej i ekspozycyjnej z materiałami wykonczeniowymi.

Za cel stawiamy sobie, aby zaistnieć w świadomości klientów jako firma oferująca kompleksowe usługi i nieograniczony dostęp do stale aktualizowanej oferty asortymentu wyposażenia wnętrz. Dążymy do stworzenia klientowi optymalnych warunków wyboru asortymentu i kreacji własnej łazienki. Taką sposobność stwarza prowadzone przez nas profesjonalne biuro projektowe - gdzie każdy klient może zaprojektować swoją łazienkę jak również inne pomieszczenia.

Nasi partnerzy: