Nasz salon

 

IMG_0511 a

NASZ SALON

Nasz salon to idealne miejsce dla wszystkich, którzy chcą odmienić swoją łazienkę w wymarzoną przestrzeń relaksu i komfortu. Oferujemy szeroki wybór produktów, począwszy od eleganckich kabin prysznicowych, nowoczesnych wanien, stylowych płytek, wysokiej jakości armatury, po oryginalną ceramikę i funkcjonalne meble łazienkowe. Dzięki naszemu bogatemu asortymentowi oraz profesjonalnemu doradztwu, każdy klient znajdzie u nas idealne rozwiązania dopasowane do swoich potrzeb i preferencji.

Ponadto, w naszej firmie można znaleźć bogaty wybór wysokiej jakości drzwi i podłóg, które idealnie dopasują się do każdego pomieszczenia. Dzięki naszym produktom, można stworzyć wnętrze pełne harmonii i elegancji, które zachwyci każdego klienta.

 
Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu, gdzie nasi doświadczeni pracownicy chętnie pomogą w doborze odpowiednich produktów oraz udzielą fachowej porady. Jesteśmy pewni, że nasze produkty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

ARANŻACJE W SALONIE

Na powierzchni ponad 500 m2 zaprezentowaliśmy kilkadziesiąt kompletnie urządzonych łazienek, setki wzorów płytek ceramicznych, gresów, armatury, ceramiki sanitarnej, kabin prysznicowych, wanien, grzejników, zlewów kuchennych, mebli łazienkowych i akcesoriów.

Kompleksowość i różnorodność swojej oferty handlowej firma zapewnia poprzez import towarów z całego świata uzupełniając go produktami krajowymi o najwyższym poziomie jakości.

Misją Salonu Łazienek Glazura Ekspert jest dostarczanie najnowszych i najlepszych jakościowo rozwiązań produktowych w zakresie wykańczania wnętrz, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ich satysfakcja jest dla nas priorytetem, a zarazem inspiracją do dalszego rozwoju.

 

 

DSC_4919

 

DSC_4915

EKSPOZYCJA SALONU

Naszą inspiracją są potrzeby klientów, pragniemy zapewnić im dostępność oferty towarów na najwyższym poziomie oraz profesjonalną obsługę sprzedaży przez zespół wyszkolonych sprzedawców.

Misją Salonu Łazienek Glazura Ekspert jest dostarczanie najnowszych i najlepszych jakościowo rozwiązań produktowych w zakresie wykańczania wnętrz, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ich satysfakcja jest dla nas priorytetem,   a zarazem inspiracją do dalszego rozwoju.

PROJEKTOWANIE

Projektowanie wnętrz to kompromis pomiędzy oczekiwaniami klienta, a wizją projektanta, dlatego zawsze staramy się uwzględnić Państwa potrzeby i wymagania.

Zapraszamy do obejrzenia działu projektowania "Projektuj z Nami", w którym znajdziecie Państwo nasze projekty realizowane w wysokiej jakości i dbałości o każdy detal oraz różne ciekawe rozwiązania i propozycje jak zaprojektować własne wymarzone wnętrze.

Z zakresu usług projektownaia - oferujemy zarówno usługę projektowania łazienek jak i innych pomieszczen Twojego domu czy mieszkania

 

projektowanie wnętrz zdjęcie główne zmniejszone

Aranżacje łazienek i ekspozycja w naszym salonie - Glazura Ekspert