Wizualizacja Łazienki  3D

Głównym celem projektowania jest stworzenie wnętrza idealnego dla Klienta, które będzie spełniało Jego oczekiwania. Wygoda, funkcjonalność oraz ponadczasowość to cechy, którymi kierujemy się podczas projektowania. Każdy wykonany przez nas projekt rodzi kolejne pomysły i rozwiązania, które są inspiracją do dalszej pracy z naszymi Klientami. PROJEKTY ŁAZIENEK 3D – zależnie od pory dnia łazienka ma być funkcjonalna i wygodna w użyciu. Z rana szybki prysznic, wieczorem długa kąpiel, która przygotowuje organizm do wyciszenia i snu. Łazienka jest miejscem, w którym człowiek powinien czuć się swobodnie i dobrze. Najważniejszą  cechą łazienki jest praktyczność w jej używaniu, a co bardzo istotne w utrzymywanie jej w czystości. 

 

Poniżej krótki przewodnik jak skorzystać z naszej usługi projektowania 3D Gratis !

 

 

Projektowanie wnętrz wymiarowanie - ewnetrze

Wymiarowanie Twojego pomieszczenia

Wymiary i rzuty pomieszczenia :

♦  prześlij nam rzut lub projekt pomieszczenia które chcesz zaprojektować , zweryfikuj samodzielnie pomiary z projektu, ponieważ nie zawsze pokrywają się z rzeczywistością (będzie to istotne do poprawnego obliczenia ilości potrzebnych płytek w programie projektowym)

♦ jeśli nie masz projektu architektonicznego możesz dokonać pomiarów samodzielnie, i przygotować odręczny rysunek użyj do tego  przykładowego szablonu wymiarowania do pobrania poniżej.

 

Pobierz szablon PDF do wymiarowania projektu

 

 

Projekt poglądowy wnętrza - ewnetrze

Ustalenie założeń projektu

Rozpoczęcie projektowania :

♦  zdecyduj czego wymagasz od projektu, jaka kolorystyka i styl Cię interesuje – możesz przesłać przykładowe wnętrza i aranżacje do wglądu, jeśli znasz podaj kolekcję płytek która Ci się podoba. Na tej podstawie przygotujemy propozycję projektu

♦ Jeśli jeszcze nie masz pomysłu jak ma wygladać Twoja łazienka zajrzyj na naszą stronę z inspiracjami i zdecyduj w jakim stylu chcesz abyśmy przygotowali projekt

Galeria_Inspiracji

♦ dokonaj wpłaty zaliczki na poczet projektu (500 zł) , przy zakupie produktów za min. 3000 zł projekt otrzymasz GRATIS ! 

Pobrana kwota zaliczki na usługę projektową zostanie odjęta od rachunku końcowego zakupionych produktów.

Projektowanie wnętrz on-line ewnetrze

Wizualizacje 3D Twojego projektu

Zobacz efekt  Twojego projektu :

♦ prezentujemy tutaj efekt jaki uzyskuje Klient korzystając z naszej usługi projektowania, zobacz  jeszcze przed zakupem jak na zdjęciach będzie wygladała Twoja Łazienka. 

♦   decydując się na zakupy w naszym salonie przygotujemy zestawienie użytych w projekcie materiałów wraz z wyceną produktów oferowanych w naszym salonie

 

Prezentacja projektu

Przykładowa animacja projektu :

♦ prezentujemy tutaj efekt jaki uzyskuje Klient korzystając z naszej usługi projektowania, zobacz  jeszcze przed wykonaniem Twojego wnętrza jak może ono wyglądać i poczuj jakbyś już je miał zanim zostało wykonane

Rzuty techniczne Glazura Ekspert

Twój projekt i rysunki techniczne dla wykonawcy

Twój projekt i co od nas otrzymasz :

♦ po akceptacji projektu otrzymasz rzuty techniczne z wymiarami , schematy ułożenia poszczególnych rodzajów płytek, zdjęcia z wizualizacjami 3D, a przy decyzji o zakupie zestawienie ilości potrzebnych ilości produktów użytych w projekcie wraz z wyceną.

Kliknij na miniaturkę obok aby zobaczyc przykładowe rysunki techniczne jakie otrzymuje Klient

Zobacz_naszą_galerię_projektów